Стьобані рюкзаки

Стьобані рюкзаки

Модні рюкзаки з стьобаних матеріалів

Стьобані рюкзаки - це вибір модників, які в першу чергу цінують зовнішній вигляд аксесуара. Таке унікальне дизайнерське оформлення робить виріб цікавим в образі. Особливе поширення отримали молодіжні модифікації таких рюкзаків.

Пропонуємо купити стьобаний рюкзак в нашому інтернет-магазині «BACKPACKS»! Тут ви знайдете товари різних стилістичних напрямків і колірних рішень.
Для користувачів шкільного образу знайдуться цікаві оригінальні варіанти, для більш дорослих передбачені модні моделі, виконані в темних відтінках.

Що можна придбати?

Продукція може виготовлятися з різних матеріалів. Найбільш дорогими є шкіряні моделі, але вони ж вважаються найбільш надійними і довговічними. А при зустрічі з дощем такий рюкзак анітрошки не постраждає.

Трохи дешевше стьобані рюкзаки зі шкіри PU (екошкіра, шкірзамінник) - серед них дуже багато різноманітних варіантів під будь-який стиль.

Також популярність отримала болонєва продукція, що відрізняється хорошими водовідштовхувальними властивостями. З неї виготовляють товари самих різних відтінків, починаючи зі світлих і закінчуючи темними. Такі жіночі рюкзаки з стьобаною тканини виглядають стильно, а коштують зовсім недорого.
Якщо збираєтеся замовити хороший дутий рюкзак з плащової тканини, купуйте у нас!

Показано з 1 по 15 із 20 (всього 2 сторінок)