Дитячі рюкзаки

Дитячі рюкзаки

Оригінальні дитячі рюкзаки – виглядають стильно, носяться зручно!

Рюкзаки – взагалі одні з найбільш практичних виробів. У нашому інтернет-магазині «BACKPACKS» ви зможете замовити моделі, виготовлені для використання дітьми. Ми намагаємося створити асортимент, в якому для кожної дитини знайдеться приємний аксесуар!

Є товари, призначені для школярів – вони мають великі розміри і більш продуману конструкцію (є кілька відсіків, спеціальні місця для зберігання термосів/пляшок з водою і т. д.).
В наявності і продукція для маленьких дітей – це зовсім невеликі рюкзачки, часто виготовляються у вигляді іграшок. Можна знайти вдалу альтернативу для садка або школи.

Особливості рюкзаків для малюків

Маляткам пропонуються вироби з «вбудованими» м'якими іграшками з улюблених мультфільмів. Більш дорослим дівчатам можна придбати моделі з зображенням принцес, квітів, природи та ін.
Хлопчикові в асортименті теж знайдеться альтернатива – це може бути м'який рюкзак з головою Тигрулі з «Вінні-Пуха» або фіксиків, рюкзак-слоник та ін.

Дитячі рюкзаки виготовляються з екологічно чистих матеріалів, безпечних для здоров'я. З-за них не з'явиться алергія. Виробляється продукція з міцних матеріалів – одного виробу може вистачити на кілька років.

Купити дитячий рюкзак з яскравим дизайнерським оформленням ви зможете у нас недорого!

324грн.

Показано з 1 по 15 із 203 (всього 14 сторінок)